iPractise English Grammar Test

İngilizce eğitim öğretim uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10.0 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Globile Bilişim
iPractise, ingilizce öğrenmek ve öğrenirkende pratik yapacakları görsel bir arayüze sahip eğitim ve öğretim uygulamasıdır.
iPractise uygulamasının kullanıcı dostu olarak tasarlanmış görsel arayüzü ile İngilizce öğrenirken yapacağınız pratik eğlenceli olacak.

Uygulamada pratik yaparken normal oyunlarda kullanılan seviye (level) mantığı kullanılarak adeta oyun oynar gibi bir havaya gireceksiniz. 

iPractise' de yapacağınız pratik sınavında sorular test mantığı ile hazırlanmış. Her seviye sınavında 30 soru bulunmakta. Bir sonraki seviyeye geçmek için ise bu sorulardan yüzde yetmişini doğru cevaplamanız gerekiyor. Ayrıca İngilizce kelime bilginizin ve gramer bilginizin ölçülmesi için hazırlanmış sorularda da en kısa sürede hiç ipucu kullanmadan doğru cevapladığınızda daha çok puan kazanabiliyorsunuz.

Uygulamada hali hazırda toplam 1022 soru bulunmaktadır. Bu sorular uygulama güncellendikçe artmaktadır. İngilizce seviyenize bağlı olarak da 3 zorluk seviyesi bulunmaktadır. Bunlar; Başlangıç seviyesi, Orta seviye ve Gelişmiş seviye. 


Daha Fazla Göster
iPractise English Grammar Test indir